1- Mobil Ödeme Bozdurma

Ebozum’un misyonu, size güvenilir ve güvenli seçenekler sunarak daha iyi finansal kararlar almanıza yardımcı olmaktır. Akıllı telefonunuzdaki ilk dijital ödeme aracıyla Visa, MasterCard, Discover ve American Express kullanarak banka hesaplarınız arasında ve dünyanın herhangi bir yerinde güvenli bir şekilde para transferi yapmak hiç olmadığı kadar kolay.Mobil Ödeme Bozdur ma, cep telefonu bakiyesini mobil ödeme ile nakde çevirme işlemidir. Mobile ödeme bozdurma, arkadaşlarınıza, aile üyelerinize ve telefonlarında daha az depolama alanı olan diğer kişilere ödeme yapmanın güvenli ve kolay bir yoludur ve dünyanın birçok ülkesinde mevcuttur.Mobil ödemeli para çekme, kartınızı çıkarmadan ve işlemin tüm detaylarını almadan cep telefonunuzdan para çekmenizi sağlayan bir hizmettir.

Mobil ödeme nakit para çekme son yıllarda yeni bir trend haline geldi. Çünkü uygun, güvenli ve hızlıdır. Faturalarınızı tek tuşla kolay ve hızlı bir şekilde ödemek istiyorsanız, mobil ödeme bozdurma hizmetimiz, mümkün olan en kısa sürede nakit almanıza yardımcı olacaktır.Mobil Ödeme Bozdurma, cep telefonu bakiyesini mobil ödeme ile nakde çevirme işlemidir. Güvenilir Mobil Ödemeli Nakit İşlemleri olan arkadaşlarımız, bakiye nasıl güvenli bir şekilde ödenir ve benzeri sorular ısrarla uyarıldı ancak konu ile ilgili uyardığımız kişiler tekrar bize ulaşarak çok mağduriyet yaşadılar.mobil ödemeler, cep telefonunuzdaki bakiyeyi anında nakde çevirir.

Ödemenizi nakit ofisimizde yapabileceğiniz için üçüncü taraf bir kuruluşla işlemi beklemenize gerek yoktur. Güvenilir bir mobil ödemeli nakit ödeme servis sağlayıcısı olarak size yardımcı olmak için hizmetinizdeyiz.

Türk telekom mobil ödeme bozum için genellikle işlemler sms ile yapılmaktadır.  Sms işlemlerinde de gene dolandırıcılar tarafından yapılan yöntem tarafınıza gönderilen sms i onay verin ödemenizi yapalım şeklinde değildir. Türk telekom mobil ödeme bakiyesini nakit almak isterken direk elinizde olan miktardan da olabilirsiniz. Onun için sadece buradan meyt adresimizden türk telekom içinde güvenli şekilde mobil ödeme bozumu yapabilirsiniz. Mobil ödeme bakiyesi türk telekom kullanıcıları için genelde başlangıç bakiyesi olarak 70 tl şeklinde verilmektedir. 70 tl ile başlayan mobil ödeme bakiyeniz zamanla sizin performansınıza bağlı olarak 600 tl veya 400 tl şeklinde rakamlara ulaşmaktadır.

Nakitten paraya hizmetlerimiz hızlı, esnek ve kullanımı kolaydır. Mobil ödeme işlemlerinizi nakde çevirmek için işlemlerimiz en hızlı şekilde sağlanmaktadır. Utanmış mobil ödeme, Mobil ödeme değişimi ve faturanın TL çevirisini sağlıyoruz. Müşterilerimizin tek ihtiyacı olan bir banka hesabı veya hesabına bağlı bir kredi kartıdır ve Bozdum Ofi ile bu önde gelen mobil ödeme yöntemlerinden faydalanabilirler.Ödeme hizmetimiz ile mobil ödemelerinizi kolay ve hızlı bir şekilde nakde çevirebilirsiniz.

Neden mobil alışverişinde hizmetimizi seçmelisiniz? Çünkü hızlı, güvenli ve güvenli bir işlem sağlıyoruz. Haftanın 7 günü 24 saat mobil ödeme işlemlerinizi nakite çevirmenize yardımcı oluyoruz.

Ebozum 7/24 size yardımcı olmaya hazırdır. Cep faturanızın ve faturanızın TL tercümesini göndermeniz yeterli, mükemmel kalitede tercümeleri için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.Mobil ödeme işlemlerinizi nakde çevirmenin en hızlı yolunu sunuyoruz. İşlemlerimiz hızlı ve güvenilir bir şekilde sağlanmaktadır. Utandım, bugün bizimle iletişime geçin ve neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin. İlginizi çekebilecek özel teklifler de yapabiliriz

Mobil ödemelerinizi nakde çevirmenin en kolay ve güvenilir yolunu sunuyoruz. Ebozum, Mobil Görüntüleme Başına Ödeme 7/24 hizmetinizdedir, böylece paranızı mümkün olan en kısa sürede alabilirsiniz. telefonla ödeme, mobil ödeme değişimi, faturanın TL tercümesi, fatura, nakit, nakit bakiyesi mobile dönüştürün ve TL’de fatura bakiyesi hediye kartları sat buhar 7/24 Çevir TL fatura öde Xbox altınları için bakiyenizi doldurun 24 saat nakit işlemler

Mobil Ödeme Bozdurma Limitleri

 • Turkcell operatörü abonelik yaşı 90 günün altında ise mobil ödeme bozum limitiniz 70 TL’dir.
 • Vodafone operatörü abonelik yaşınız 0-90 gün ise mobil ödeme limitiniz “75 TL”,
 • Türk Telekom operatörü abonelik yaşınız 4 ay altında ise limitiniz ilk 4 ay için 70 TL ile sınırlıdır.
 • 90 günden uzun süredir Turkcell abonesiyseniz  mobil ödeme limitiniz 100-1000 arasındadır.
 • 90 günden uzun süredir Vodafone müşterisi olanlar için aylık “350 – 1.250 TL”, günlük ” 150-350 TL ” arasında değişmektedir.
 • 120 günden uzun süredir TürkTelekom abonesiyseniz aylık litiminiz genel olarak 400TL ile sınırlıdır. Müşteri ödeme düzenine göre limit farklılık gösterebilmektedir.

Mobil Ödeme İzinleri & Kullanımı

 • Mobil bozummobil bakiye nakite dönüştürme hizmetlerinden yararlanabilmek için Turkcell operatörünü kullanıyorsanız Paycell uygulamasından veya telefonunuzun mesajlar kısmından AC yazıp 5522′ ye sms göndererek mobil ödemenizi aktif edebilirsiniz.
 • Mobil bozum, mobil ödeme bozdurma hizmetlerinden yararlanabilmek için Vodafone operatörünü kullanıyorsanız “MOBILODEME AC” yazıp 7878’e SMS göndererek mobil ödemeyi kullanıma açmanız gerekmektedir.
 • Mobil Bozdurma 7/24 işlem hizmetlerinden yararlanabilmek için Türk Telekom operatörü kullanıyorsanız, mobil ödeme bakiyenizi nakite çevirmek için ” MOBILODEME KAYIT ” yazıp ” 5555 ” e SMS göndererek hattınızı mobil ödemeye açmanız gerekmektedir.
 • Turkcell mobil ödeme bozdurma ile mobil tl nakite dönüştürme  işlemi sağlayacak değerli müşterilerimiz Paycell uygulamanız yoksa SMS onaylayarak alacağınız ödeme çok düşük olacaktır.
 • Paycell uygulamanız yok ise yüklemenizi ve daha yüksek ödeme almanızı öneririz.
 • Paycell uygulamasını aşağı da paylamış olduğumuz linkler üzerinden indirebilirsiniz.
 • Vodafoneoperatöre ait mobil ödeme limitinizi ” MOBILODEME LIMIT ” yazıp 7878 e göndererek öğrenebilirsiniz.

Nakite Çevirme Kullanımı

 • Ebozum, mobil ödeme bozum, faturayı tl çevirme işelmlerimizden faydalanabilmek için Turkcell mobil ödemeniz açık olmalıdır.
 • Açık olması halinde Turkcell mobil ödeme bozummobil ödeme bozdurma ile fatura nakite çevirme işlemi sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir